jupro taim
 

Niezawodne rozwiązania dla każdego budynku

Instalacje w budynkach można nazwać ich żyłami życia. Powinny być one przede wszystkim trwałe. System instalacji RAUTITAN i jedyna w swoim rodzaju technika łączenia za pomocą tulei zaciskowej sprawdzają się już od dziesięcioleci w różnych obszarach zastosowania. W tym czasie system był stale udoskonalany i rozszerzany o nowe rozwiązania i materiały, dzięki czemu oferuje dziś m.in. szczególne właściwości higieniczne dla wody pitnej oraz trwałość podłączeń grzejników. Dla kanalizacji wewnętrznej firma REHAU proponuje system RAUPIANO PLUS, wyróżniający się właściwościami niskoszumowymi. Uzupełnieniem systemu są profesjonalne narzędzia montażowe i oprogramowanie ułatwiające pracę każdemu projektantowi czy instalatorowi.

Woda w szklankach

Czysta woda pitna dzięki systemowi RAUTITAN
Postaw na system instalacyjny, który spełnia wzrastające wymagania higieniczne
 

Instalacja wody pitnej RAUTITAN - gwarancja higieny

Woda to życie, a czysta woda pitna to jedno z najcenniejszych dóbr. Osoby przywiązujące wagę do zdrowego trybu życia zwracają dzisiaj baczną uwagę na wodę pitną, która musi spełniać najwyższe standardy higieniczne.

Instalacja wody pitnej RAUTITAN to idealne rozwiązanie oparte na rurach i złączkach najwyższej jakości. Uniwersalne rury RAUTITAN o stabilnej formie lub elastyczne w połączeniu z doskonałą techniką łączenia za pomocą tulei zaciskowej z polimerów lub metali, a także przemyślany zestaw akcesoriów oferują właściwe rozwiązanie dla każdego budynku. Od lat na całym świecie higiena, niezawodność i łatwy montaż przekonują do systemu instalacji wody pitnej RAUTITAN.

 

System instalacji grzewczych RAUTITAN

 

Wszechstronne rozwiązania dla każdego rodzaju instalacji

System RAUTITAN zapewnia przyjemne ciepło we wszystkich pomieszczeniach – z wytrzymałymi elementami, które przekonują ładnym wyglądem w widocznych miejscach instalacji. RAUTITAN ma rozwiązanie dla każdej sytuacji montażowej – obojętnie czy grzejniki są podłączone ze ściany, z podłogi czy z listwy przypodłogowej.

Woda 2Woda 3Woda 4Woda 5

http://www.rehau.com/PL_pl/budownictwo/instalacje_sanitarne/podlaczenie_grzejnikow/